Ekran dotykowy allegro

Man Pride

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na szybką i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo modny organizm na targu gastronomicznym zajmuje się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w roli kelnerom oraz tymże jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długich szkoleń, oraz bardzo naturalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z wielką gamą funkcji, znacznie dużo sprawdzi się w nie chociaż w małym, pojedynczym lokalu, a więcej w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS jest niezwykle elastycznym systemem, jaki zdobędziemy na rynku. W współzależności od profilu lokalu, czy istnieje wtedy bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najpomyślniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak również owocu jaki tworzy. W relacje od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, żeby był on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do ludzi opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samodzielnych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z sposobami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.