Krajalnica 250

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała klasę oraz łatwa cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest dość łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to produkt, dany do cięcia przede każdym różnego rodzaju wędlin i ciała, a z powodzeniem że być używany także do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bystra i niezwykle precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w całości bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zakonserwowane i zrobione z tak trwałych, popularnych w czyszczeniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek aspekt tego urządzenia, jaki ma wszą styczność z żywnością, jest spełniony z elementów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz uznawał tegoż tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią efekty do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do tego, by znów służyło "jak nowe".