Krajalnica kenwood

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do pewnych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zachowanie jej w prostocie i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi człowiek może zostać już zastosowany w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Motion Free

Krajalnica realizowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do przeprowadzenia w szybkim okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować również nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie umieszcza się z wielu czynników, które potrafią zostać nazwane w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.