Program dla firmy sprzatajacej

Sosnowiec pożyczkiSosnowiec pozyczki - Multi Pożyczka

PC Market firmy Insoft to najbardziej elastyczny program, zarówno dla mniejszego biznesu jak także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy stanowi w rozmiaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W miarę rozwoju firmy można prowadzić ją o kolejne moduły. PC Market jest otwartym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez swoich użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimś kryzysie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najgorsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile posiada Ci też wpłacić pieniędzy. W dowolnej chwili program określi jaką kwota pieniędzy trzymasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić więcej momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z porady kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na rodzimym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i nietrudny w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest prosty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a także każdego rodzaju sprzętem, jaki można zarejestrować w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.